חבילות עיצוב

עיטור לראש העמוד - לי-את אשכנזי שף - מעצבת פנים

תכנון דירת קבלן

תכנון דירת קבלן

החבילה המלאה:

רכשתם דירת קבלן? בשעה טובה! זה הזמן להחליט שהדירה שלכם לא תהיה עוד דירה רגילה. כאן בדיוק אני נכנסת לתמונה. תכנון ועיצוב עד קבלת המפתח ואף לאחר מכן. נתחיל בפגישת היכרות מעמיקה במהלכה אני לומדת להכיר אתכם ואת חיי היום יום שלכם וכך מתאפשר לי לבנות עבורכם קונספט, תקציב ולוחות זמנים, המותאמים בדיוק לצרכים שלכם. בחבילה זו יוכנו סט תכניות עבודה והתאמת הדירה עד לגיבוש הקונספט המלא. חבילה זו כוללת ליווי לכל אורך התהליך, לרבות מול מחלקת שינויי דירים, הספקים ובעלי המקצוע ועד לשלב ההלבשה וההום סטיילינג.

זהו תהליך מקיף וצמוד, החוסך מכם את כאבי הראש אל הבית החדש בדרך בטוחה ומהנה.

חבילת תכנון ועיצוב מקוצרת:

זוהי חבילה המתאימה למי שמעוניין לעשות שינויים בדירה ללא ליווי מלא. חבילה זו כוללת יצירת תכניות עבודה והתאמת הדירה, וכן ליווי התהליך מול חברת המטבחים ומול ספקי הקרמיקה לגיבוש והתאמה של הרעיון העיצובי הנבחר.  

פרויקט לדוגמה
 
תכנון דירת קבלן - פרויקט לדוגמה

דירות/בתים יד שניה

דירות/בתים יד שניה

איזה כיף רכשתם בית שהוא שלכם, שיהיה בשעה טובה!

נתחיל את התהליך בהכרות מעמיקה והבנת הצרכים בביתכם החדש, נבנה יחד תקציב מוגדר ולוחות זמנים. בחבילה זו יופקו סט תכניות עבודה לקבלני הביצוע, התאמת הדירה ע"י בניית תכניות העמדת הריהוט והבינוי תכניות חשמל, אינסטלציה, תאורה, תכניות לעיצוב המטבח, תכנית הנמכת תיקרה ומיזוג אוויר, תכנון פרטי נגרות מיוחדים עד לגיבוש הקונספט המלא. ליווי  מלא בבחירת חומרי הגמר לדירתכם וכן מול הספקים ובעלי המקצוע, לרבות הגעה לשטח ובדיקה כי התכנון תואם את הביצוע, לבסוף הלבשה והום סטיילינג מלאים.

זהו תהליך מקיף וצמוד החוסך מכם את כאבי הראש אל הבית החדש בדרך בטוחה ומהנה.

פרויקט לדוגמה
 
דירות ובתים יד שניה - פרויקט לדוגמה

ליווי בבניית בתים פרטיים

ליווי בבנית בתים פרטים

חלמתם רבות על הבית הזה, פשוט חלום שמתגשם!

במהלך תכנון של בית עולות הרבה שאלות - כיצד נכון עבורכם שהמטבח יראה? האם אתם אוהבים לארח? האם נחוצה פינת אוכל? האם אתם חולמים על חדר ארונות ענק או על חדר אמבטיה מפנק? וכיצד חדר הילדים יכיל את כל מה שדרוש? אני כאן בשביל לתת מענה לכל השאלות האלו.

הבנת הצרכים שלכם, בניית תקציב, לוחות זמנים ויצירת סקיצה רעיונית לתכנון הבית עד לגיבוש הקונספט, ובחירת סקיצה סופית שתהפוך לסט תכניות מלא. ליווי לכל אורך התהליך מול הספקים ובעלי המקצוע, לרבות הגעה לשטח ובדיקה כי התכנון תואם את הביצוע, וכן תיאום ושיתוף פעולה עם האדריכל האחראי על תכנון חוץ הבית. כמו כן הלבשה והום סטיילינג מלאים בסיום התהליך.

זהו תהליך מקיף וצמוד החוסך מכם את כאבי הראש אל הבית החדש בדרך בטוחה ומהנה.

פרויקט לדוגמה
 
ליווי בבניית בתים פרטיים - פרויקט לדוגמה

הלבשת הבית והום סטיילינג

הלבשת הבית והום סטיילינג

עברתם לבית חדש? איזה כיף!

עכשיו הזמן להפוך אותו לבית שלכם ולהלביש לו את האופי שמתאים עבורכם ללא צורך בשבירת קירות. פגישה ראשונית אצלכם בבית לגיבוש קונספט והתאמת העיצוב לצרכים שלכם. יצירת תכנית ריהוט להבנה של מיקומים בחללים השונים, בחירת פלטת צבעים ליצירת הרמוניה מושלמת וימי רכישות. הגעה אל הבית בסיום התהליך להצבה וסידור האלמנטים העיצובים.

חבילה זו מתאימה למי שמעוניין לשדרג את הבית בצורה מהירה ולקבל שינוי משמעותי מעוצב ומסוגנן.

פרויקט לדוגמה
 
הלבשת הבית והום סטיילינג - פרויקט לדוגמה

עיצוב חלל נבחר

עיצוב חלל נבחר

שידרוג חלל נבחר בבית בקלות ובמהירות!

חבילה זו מתאימה למי שמעוניין לשדרג חלקית את הבית ולעצב מחדש חלל מסויים, כמו: סלון, מטבח, חדר שינה, חדר רחצה או חדר ילדים.

פגישה ראשונית אצלכם לצורך לגיבוש קונספט והתאמת העיצוב לצרכים שלכם. תכנית העמדת ריהוט, בחירת  סגנון, טקסטיל, אבזור, צבע, ופתרונות אחסון.

ימי רכישות לספקים השונים בהתאם לחדר הנבחר, והגעה אל הבית בסיום התהליך להצבה וסידור האלמנטים העיצובים.

פרויקט לדוגמה
 
עיצוב חדרים בבית - פרויקט לדוגמה

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ

מעוניינים בשינוי ומרגישים שאתם מסוגלים לעשות את זה לבד, אך עדיין צריכים הכוונה וייעוץ ראשוני? במיוחד עבורכם אני מציעה פגישה חד פעמית ממוקדת, במהלכה תקבלו הכוונה מלאה ביחס לשינויים המבוקשים בבית, לרבות הצבת ריהוט, בחירת טקסטיל וצבעים, חיפוי קיר, תאורה ופתרונות אחסון. בנוסף, תקבלו רשימת חנויות בהן תוכלו לבצע את הרכישות לסידור ועיצוב הבית. מומלץ להכין מראש שאלות בקשר לשינויים שאתם מעוניינים לבצע.

פרויקט לדוגמה
 
פגישת ייעוץ - דוגמה לפרויקט עיצוב פנים
עיטור לתחתית העמודים - לי-את אשכנזי שף - מעצבת פנים